Stručne a jasne pre pohodlný nákup

Ak aj vy patríte k tým, ktorí potrebujú rýchlo skontrolovať najdôležitejšie veci a nepotrebujú čítať dlhé podmienky (samozrejme, máme ich tu), potom je týchto pár riadkov určených práve vám.
Sú tu vlastne aj pre nás, aby sme vám ukázali, ako pracujeme a čo u nás nájdete. Je to preto, aby sme sa vyhli množstvu komunikačných šumov, ktoré sa vo virtuálnom svete môžu ľahko vyskytnúť.
balenie darčekov
Pri objednávkach nad 1199 Kč neúčtujeme poštovné. Osobné odbery v predajni v Hradci Králové a Brne sú bezplatné.
Môžete si vybrať z niekoľkých dopravcov. Balíky nám zvyčajne doručujú medzi 13. a 14. hodinou. Je to plus mínus. My doručujeme okolo 15. hodiny. Ak vaša objednávka príde po týchto odberoch, je pripravená na nasledujúci deň. Môžete si vybraťplatbu na dobierku, kreditnou kartou (online) alebo bankovým prevodom. Cez zásielkovú kanceláriu je možné zaplatiť len prevodom a kartou, pretože sme mali veľa vrátených zásielok na dobierku. V piatok je doprava zvyčajne obmedzená a niektoré položky (napr. kozmetika alebo probiotiká) sa v piatok neposielajú, aby cez víkend neležali na pošte. V sobotu a v nedeľu nepracujeme, preto nečakajte našu reakciu počas víkendu. Dostanete iba automatický potvrdzujúci e-mail.
V prípade Slovenska je to trochu inak - ak objednávate zo Slovenska, pozrite si prepravné podmienky TU.
iné produkty
Prvý bod trochu súvisí s minimálnou objednávkou, máme ju nastavenú na 200 Kč. Je to preto, lebo obalový materiál, práca človeka, ktorý to balí, a čas niečo stoja. V osobných odberných miestach, teda v HK a v Brne, si však môžete kúpiť za 10 Kč, len si to neobjednáte cez internet.
Pre správne doručenie nám, prosím, uveďte čo najaktuálnejšiu, presnú a podrobnú adresu s telefónnym číslom. Telefónne číslo je veľmi dôležité pre kuriéra (u nás PPL a GLS), ktorý vás bude informovať o presnom čase doručenia. Ak sa zásielka vráti z dôvodu neplatnej adresy a vy ju budete chcieť následne poslať znova, nebudeme platiť poštovné.
Multivitamíny
Pri objednávkach nad 3 500 Kč ponúkame 5% množstevnú zľavu. Pri objednávke nad 12 000 Kč môžeme stanoviť niektoré individuálne podmienky.
Ak máte od nás rôzne zľavové kupóny alebo iné zľavové ponuky, uveďte ich do poznámky pri objednávke. Tieto zľavy vypočítame pri potvrdení objednávky, preto ich prosím neplatte online. Vtedy už budeme mať zaplatenú objednávku a zľavu nebude možné uplatniť.
pupenológia
Dostupnosť je uvedená pri každom výrobku. Môžete ju vidieť vpravo na fotografii. Je tam buď zelená, alebo červená bodka a vedľa nej nejaký text. Zelená znamená SKLADOM, ktorý môže byť od 1 do 100 kusov. Pri červenej bodke je nejaký čas, do ktorého sme schopní vám tovar dodať. Môže tam byť aj nejaký text, napríklad ON DEMAND alebo SOLD OUT. Neváhajte a urobte objednávku (pokiaľ je aktívne tlačidlo KÚPIŤ). Budeme ju evidovať a po doručení tovaru vás budeme informovať, ako sa výrobku darí. Niekedy pri výrobku nenájdete tlačidlo KÚPIŤ. Je to v prípade dlhodobo nedostupných výrobkov, pretože ľudia si často neprečítajú dostupnosť a my potom stále dokola odpovedáme, že výrobok nie je dostupný, a riešime rozčúlené otázky zákazníkov, prečo výrobok máme, keď nie je. Na e-shope ich však nechávame, pretože by sme mohli poskytnúť informácie o tom, ktorým výrobkom môžete nedostupný výrobok nahradiť.
Čínska medicína
Do e-shopu pridávame manuálne a niekedy nie sme schopní zaregistrovať všetky zmeny, ktoré výrobca vykoná, alebo ak má výpadok. Koniec koncov, je to stále príroda a ak bylina nevyrába, tento výrobok môže mať až ročný výpadok. Ak teda nie je uvedený na sklade, vždy počkajte na potvrdenie od nás.
Kupujete konkrétny tovar, preto vám poskytujeme poradenstvo. Nie je to však online, preto nás nekameňte, ak vám neodpovieme do hodiny. Niekedy musím nad otázkou dlhšie premýšľať, aby bola odpoveď skutočne relevantná. Robím, čo je v mojich silách.
Bylinky
Čím viac sa rozširujeme, tým viac potrebujeme automatizovať určité úlohy. Stále sa tomu trochu bránime, nechceme, aby ste komunikovali s robotmi. Niekedy môže osobný prístup zabrať trochu času, ale o to viac vám to vynahradíme láskou, s akou pripravujeme vaše balíky.

Ak s vami tieto slová rezonujú, ste na správnom mieste. Ak hľadáte rýchlosť a neosobnosť, ste tu tiež vítaní, len neviem, či vám budeme schopní vyhovieť. Vyskúšajte nás a uvidíte :-)

Z našej ponuky