Zavolajte, napíšte, príďte - Kontakty Prírodná lekáreň

Lenka
Ak chcete skontrolovať stav svojej objednávky, objednať si ju telefonicky alebo e-mailom alebo zistiť dostupnosť výrobku, kontaktujte Lenku.
Mobil 724 326 235 (PO - PI 8.00 - 15.30)
Lenka má na starosti kompletnú expedíciu. Stará sa o príjem objednávok, ich spracovanie a balenie. Ku každej objednávke pristupuje individuálne. Pri expedícii jej pomáhajú brigádnici.

Prírodná lekáreň nie je len eshop

Od roku 2002 prešiel obchod mnohými zmenami a stále sa vyvíja. Snažíme sa vytvoriť priestor, kde môžete nakupovať, ale zároveň sa orientovať vo svojom zdravotnom probléme. Hoci nám to rôzne úradné nariadenia (napr. nariadenie EÚ o zdravotných a výživových tvrdeniach) trochu sťažujú, nevzdávame sa a stále hľadáme spôsoby, ako k vám dostať čo najviac informácií, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na vaše uzdravenie.
Jana1
Ak potrebujete poradiť s výberom produktu alebo konzultáciu, kontaktujte Janu
Jana si momentálne užíva radosti materskej dovolenky, ale môžete ju kontaktovať v čase od 11:00 do 13:00 (po - pia) na telefónnom čísle 724 154 377.
Ak máte akékoľvek otázky, použite prosím info@prirodnilekarna.cz. Odpovedá podľa časových možností. Ak vás niečo páli, využite možnosť online konzultácie.
Predtým, ako pošlete svoju otázku, pozrite si odkaz AKO POSLAŤ OTÁZKU DO PORADNE, aby som vám mohla dať naozaj relevantnú odpoveď.
Martin
Ak potrebujete riešiť marketingové aktivity alebo hovoriť s vedením, obráťte sa na Martina.
Mobil 774 406 311 (po - pi 10.00 - 18.00)
E-mail martin@prirodnilekarna.cz
Martina nájdete v Brne. Spolu s Bárou má na starosti brnenskú predajňu a v podstate celé strategické riadenie toho, kam smerujeme.
Bara

Bára je certifikovaná holistická poradkyňa a študentka tradičnej čínskej medicíny.

Rada s vami prediskutuje, čo vás trápi, podporí vás na ceste k zdraviu a naučí vás zdravým udržateľným návykom. Môžete sa s ňou stretnúť v jej brnianskej predajni počas poradenských stretnutí alebo využiť jej online konzultácie.

Viac sa o nej dozviete na jej Instagrame.

To sme my. A čo od nás môžete očakávať?

Snažíme sa vyberať produkty do obchodu na základe skúseností, ale aj intuície. Uprednostňujeme českých výrobcov, čo nie je vždy možné. Kvalitné výrobky východnej medicíny sa dovážajú, ale to neznamená, že sú zlé. Nezaujímajú nás značky ani reklamy v televízii. Zaujíma nás, kto za výrobkami stojí, akú energiu do podnikania vkladá, aký je zdroj surovín, zloženie prísad atď. Zároveň máme vlastnú značku, takže môžem kontrolovať všetky uvedené aspekty. Takto sa zrodila spoločnosť SIBYL.
Kde vidíme spoločnosť v budúcnosti?
Uvidíme, čo nám život prinesie. Necháme tomu voľný priebeh. Takto v podstate funguje naše podnikanie. Ideme po ceste, ktorá sa nám otvára, a netlačíme na dvere, ktoré sú zatvorené.
V septembri 2019 sme otvorili novú a oveľa väčšiu predajňu v Hradci Králové. No a v roku 2020 sme sa ju rozhodli zatvoriť. Nie preto, že by nešla, ale preto, že jej čas už tak trochu dozrel a my sa potrebujeme posunúť ďalej. Preberá ju Brno s novým vetrom v chrbte. V Hradci sme boli od 21. 2. 2010 do 21. 12. 2020.
Eshop pokračuje bez akýchkoľvek zmien, len expedícia sa od nového roka presťahuje z predajne v centre Hradca Králové do malej dedinky kúsok za mestom. Balíky sa budú baliť viac na vidieku a tichšie.

Najdôležitejšie je, že nás to stále baví.

A ak vás baví to, čo robíme, sledujte nás na FB, IG alebo Youtube. Chceme naďalej šíriť osvetu o bylinkách a celostnej medicíne.

Venujeme sa tomu už 20 rokov.

Z našej ponuky