Poradenstvo - Prírodná lekáreň

ePoradňa slúži ako pomôcka na orientáciu v produktoch, nie ako e-shop. Našou snahou je zachovať priestor, kde sa môžete poradiť a zorientovať v oblasti zdravia.

NEMÔŽEME HODNOTIŤ DIAGNÓZY, POSTUPY A ODPORÚČANIA LEKÁROV.

Táto elektronická pomoc nenahrádza návštevu lekára.

Ako funguje poradenstvo

Existuje niekoľko možností.

E-mailové poradenstvo

Pošlite svoju otázku pomocou nižšie uvedeného formulára alebo priamo na adresu info@prirodnilekarna.cz.

E-mailové poradenstvo je BEZPLATNÉ, ale rešpektujte, prosím, obmedzené možnosti e-mailovej komunikácie. Otázok je veľa a nie je možné ísť do hĺbky. Okrem toho som do septembra 2024 na materskej dovolenke, takže je oveľa menej priestoru na prácu. Momentálne mám dôležitejšiu funkciu, a to je vytvoriť niekomu pekné detstvo. Takže odpoveď na váš dotaz môže byť aj o niekoľko týždňov. Ak sa ponáhľate, objednajte si online konzultáciu s niektorým z mojich kolegov (pozri nižšie).

Snažte sa svoju otázku sformulovať čo najpresnejšie, aby sa na ňu dalo odpovedať. Na otázku typu - Máte niečo na cholesterol naozaj nemôžete odpovedať? Postupujte podľa tohto návodu.

Kto odpovedá na vaše e-mailové otázky

Jana1
Mgr. Jana Kubíčková (o mne si môžete prečítať TU).
  • Snažím sa odpovedať čo najskôr, ale prosím vás o trpezlivosť. Otázok je veľa a niekedy mi chvíľu trvá, kým sa k nim dostanem.
  • V prípade, že sa ponáhľate, môžete si objednať online konzultáciu

Konzultácie online

Online konzultácia prebieha prostredníctvom ZOOM a je potrebné sa na ňu objednať. V súčasnosti môžete využiť služby troch terapeutov.Ich profily a možnosti rezervácie nájdete nižšie na tejto stránke.

Takto pôjdeme určite viac do hĺbky a budete môcť pochopiť svoje ťažkosti v kontexte svojho života.

Obchod BRNO

S kolegyňou Bárou sa striedame v predajni v Brne. Termíny, kedy sme k dispozícii, sú vždy uvedené TU.

Toto poradenstvo je tiež BEZPLATNÉ, ale opäť sú tu určité obmedzenia bežnej prevádzky predajne.

Sledujte WEBINÁRE

Pripravujeme formát skupinových konzultácií na danú tému, aby ste svojmu problému naozaj porozumeli. Možno sa v ňom uvádza práve to, čo vás zaujíma a čo potrebujete počuť.

Odkaz na webové semináre nájdete TU. Ak sa pri webinári už nenachádza tlačidlo KÚPIŤ, znamená to, že sa už uskutočnil. Najčastejšie témy však zopakujeme.

eCounselling

Vyplněním a%nbsp%odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.

Dle nařízení GDPR nám poskytujete citlivé informace o%nbsp%vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
Abyste věděli s%nbsp%čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u%nbsp%nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a%nbsp%ihned poté je vymazán. Vzhledem k%nbsp%tomu, že odpovídá z%nbsp%emailu, zůstává viset v%nbsp%odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v%nbsp%systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o%nbsp%ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
%nbsp%
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám svůj dotaz.%nbsp%
%nbsp%
Dotazy a%nbsp%naše odpovědi bychom občas rádi zveřejnili, protože se témata často opakují. Opět k%nbsp%tomu potřebujeme váš souhlas. Zveřejnění je anonymní. Pokud vám to tedy neva, zaškrtněte prosím políčkou souhlasím s%nbsp%anonymním zveřejněním. Pomůžete tím dalším, kteří hledají řešení podobného problému.
 *
Maximálna veľkosť súboru je 1024 MB.
Další souhlasy či nesouhlasy :-)
Políčka s hviezdičkou sú povinné.