PROBIOTIKA Saccharomyces Boulardii 30 cps

PROBIOTIKA Saccharomyces Boulardii 30 cps

Črevá - výživa - trávenie - podpora GALT.
Zmes probiotických a prebiotických kultúr, ktoré podporujú trávenie.
Konečne produkt, ktorého zloženie dáva zmysel.
Obsahujú dôležitý Saccharomyces boulardii, ako aj Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum.
Sú vhodné tak na akútne užívanie, napr. počas liečby antibiotikami alebo pri niektorých črevných problémoch, ako aj na dlhodobé užívanie na starostlivosť o črevnú mikroflóru.

DO TÝDNE

15,00 EUR s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
 
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
 
Abyste věděli s čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a ihned poté je vymazán. Vzhledem k tomu, že odpovídá z emailu, zůstává viset v odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
 
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz. 
 
Dříve jsme dotazy a odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z dob před GDPR. 
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Črevná mikroflóra a starostlivosť o ňu je veľká téma. Chronický stres, nevhodná strava plná konzervačných látok, nadmerná konzumácia alkoholu vedú k nerovnováhe v črevnej mikroflóre a následne k tzv. syndrómu priepustnosti hrubého čreva. Všetko sa začína tam ....
Prečo práve prebiotiká
Prebiotiká sú zvyčajne oligosacharidy, ktoré slúžia ako základ pre rast probiotík. Veľmi výrazne podporujú účinnosť probiotík a odporúča sa ich užívať spoločne. Je pravdepodobné, že prebiotiká majú oveľa významnejšiu úlohu ako samotné probiotické kultúry.
Mikrobióm ako základ fungovania organizmu
Vyvážená hladina prospešných kultúr v tráviacom trakte nesúvisí len s dobrým trávením. Je dobre popísané a dokázané, že stav čreva súvisí aj s psychikou (črevo a mozog sú prepojené nervovým systémom, existuje tzv. os črevo-mozog) a s fungovaním organizmu. Tráviaci trakt je vstupnou bránou do tela a jeho stav tak odráža stav celého organizmu.
fyzička-integrita-medicína
Mikrobióm ako základ fungovania organizmu
Vyvážená hladina prospešných kultúr v tráviacom trakte nesúvisí len s dobrým trávením. Je dobre popísané a dokázané, že stav čreva súvisí aj s psychikou (črevo a mozog sú prepojené nervovým systémom, tzv. osou črevo-mozog). Tráviaci trakt je vstupnou bránou do tela a jeho stav tak odráža stav celého organizmu.
Táto os však funguje aj opačne. Všetko v tele je prepojené a GALT je jedným zo základných regulačných mechanizmov. Ovplyvňuje imunitný systém, endokrinný systém a CNS.
Kapsule DR HPMC
Probio Flora sa dodáva v novom type kapsúl rastlinného pôvodu, takzvaných kapsulách DR (s oneskoreným uvoľňovaním) HPMC (hydroxypropylmetylcelulóza). Jedinečný rastlinný polymér, z ktorého sú vyrobené, chráni obsah pred žalúdočnou kyslosťou a umožňuje jeho transport do tenkého čreva. Chránené sú aj hygroskopické a na vlhkosť citlivé zložky.
DODÁVKA
1 kapsula denne.
Užívajte s dostatočným množstvom vody, džúsu alebo inej tekutiny.
ZLOŽENIE
1 kapsula obsahuje
Prebiotická zmes (fruktooligosacharidy v inulíne) 370 mg.
Saccharomyces boulardii 5 miliárd MO*
Zmes probiotických baktérií Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum) 110 mg/1,5 miliardy MO*
Balenie Tvrdá kapsula DR (hydroxypropylmetylcelulóza).
*MO-mikroorganizmy v čase výroby.
UPOZORNENIE
  • Po otvorení skladujte v chladničke.
  • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
  • Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy - doplnok stravy.
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Velikost balení
30 kapsúl
Značka
Ekolife natura
probio-flora-ekolife-natura

PROBIOTIKA Saccharomyces Boulardii 30 cps

15,00 EUR s DPH DO TÝDNE

ks

Můžete doplnit o