Organický tuhý šampón na srsť a pokožku 110g

Organický tuhý šampón na srsť a pokožku 110g

Receptúra je založená na najlepších organických zložkách na cielené, ale šetrné ošetrenie exteriéru našich štvornohých priateľov.

Do týdne

7,30 EUR s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a%nbsp%odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
%nbsp%
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o%nbsp%vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
%nbsp%
Abyste věděli s%nbsp%čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u%nbsp%nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a%nbsp%ihned poté je vymazán. Vzhledem k%nbsp%tomu, že odpovídá z%nbsp%emailu, zůstává viset v%nbsp%odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v%nbsp%systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o%nbsp%ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
%nbsp%
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz.%nbsp%
%nbsp%
Dříve jsme dotazy a%nbsp%odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i%nbsp%ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z%nbsp%dob před GDPR.%nbsp%
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Organický tuhý šampón na umývanie srsti psov a mačiek 110g

Zloženie s najlepšími organickými zložkami na cielené, ale jemné ošetrenie exteriéru našich štvornohých priateľov.
Základ tvorí bambucké maslo s kokosovým, olivovým, slnečnicovým, ricínovým, konopným a cibetkovým olejom. Obsiahnuté oleje a maslá zjemňujú a hydratujú pokožku zvierat a zanechávajú srsť lesklejšiu. Šampón obsahuje íl a morskú soľ, ktoré krásne čistia srsť a absorbujú nečistoty. Pridané esenciálne oleje z levandule lekárskej, rozmarínu lekárskeho, eukalyptu a citrónovej trávy odstraňujú nepríjemný zápach zo srsti všetkých plemien psov, ktorý vznikol z prirodzených príčin alebo v dôsledku nadmerného hromadenia nečistôt. Zanechávajú jemnú nevtieravú vôňu, ale odpudzujú roztoče, blchy a iné parazity.
Výrobok neobsahuje oleje a esenciálne oleje, ktoré môžu byť pre niektoré zvieratá toxické, ako napríklad avokádový olej alebo esenciálny olej z čajovníka.
NÁVOD NA POUŽITIE
Jemnými krúživými pohybmi napeňte prípravok na mokrú kožu/šatku domáceho zvieraťa a potom opláchnite vodou vhodnej teploty. Vyhnite sa oblasti očí.
ZLOŽENIE
Aqua (voda), Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej) *, Heliantus annuus Seed Oil (slnečnicový olej) *, Ricinus comunis Seed Oil (ricínový olej) *, Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo) *, Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej) *, Borago Officinalis Seed Oil (olej z boráka lekárskeho) *, Melia Azadirachta Fruit/Seed Oil (nymfatický olej) *, výťažok z kvetov levandule lekárskej (Lavandula Augustifolia) *, výťažok z listov rozmarínu lekárskeho (Rosmarinus Officinalis) *, výťažok z listov eukalyptu guľatého (Eucalyptus globulus) *, výťažok z kadidlovníka (Cymbopogon Schoenanthus) *, Hydroxid sodný (Sodium hydroxide), Kaolín (Kaolin) *, Mliečnan sodný (Sodium lactate), Maris sal (Morská soľ) *, Panthenol (Pantothenic acid), Tokoferol (Antioxidant, Vitamín E)
* Certifikovaná organická zložka
100 % organický výrobok
UPOZORNENIE
  • Tento výrobok je určený len na vonkajšie použitie, na pokožku zvierat.
  • Výrobok nesmie prísť do kontaktu s očnou sliznicou. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vypláchnite prúdom čistej vody a ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte pomoc veterinárneho lekára.
  • Prípravok neaplikujte na uši zvierat.
  • Ak sa u zvieraťa objaví precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku, prestaňte ho používať a vyhľadajte veterinárneho lekára.
  • Zabráňte prehltnutiu zvieraťom.
  • Nepoužívajte u chorých zvierat. Nepoužívajte u mladých zvierat mladších ako 2 mesiace a počas laktácie.
Velikost balení
110g
Značka
Soaphoria
Umývání srsti a kůže psů a koček

Organický tuhý šampón na srsť a pokožku 110g

7,30 EUR s DPH Do týdne

ks