Život bez pšenice

Život bez pšenice

Život bez pšenice je kniha, ktorá vám na jednej strane pomôže schudnúť, ale hlavne vyriešiť celý rad zdravotných problémov tým, že prestanete jesť pšenicu a výrobky z nej. Napísal ju kardiológ William Davis a jeho metóda má vynikajúce výsledky.

ZA TÝŽDEŇ

12,50 EUR s DPH

ks

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Život bez pšenice

Rozhodne to nie je len kniha pre ľudí, ktorí trpia celiakiou. Je určená pre každého, kto má nadváhu, vysoký krvný tlak a cukor v krvi a kto chce zlepšiť svoje zdravie jednoduchou úpravou stravy. Prečo bez pšenice? Pretože táto plodina sa v priebehu storočí veľmi zmenila. V priebehu času bola geneticky modifikovaná tak, aby prinášala čo najvyššie výnosy pri čo najnižších nákladoch. Na zdravie ľudí sa myslelo až potom. V praxi to vyzerá tak, že krajec pšeničného chleba vám zvýši hladinu cukru v krvi viac ako celá polievková lyžica cukru.
Život bez pšenice predstavuje skutočné príbehy ľudí, ktorí začali dodržiavať stravovací plán M. D. Davisa a po niekoľkých týždňoch bez pšenice na vlastnej koži zažili pozitívnu zmenu svojho zdravia a kondície. Okrem stravovacieho plánu nájdete v knihe Život bez pšenice aj množstvo inšpiratívnych receptov, ktoré vám pomôžu pri prechode na nový životný štýl. Kniha pomôže každému, kto chce schudnúť, zbaviť sa bezdôvodnej únavy, žiť zdravým životným štýlom a vyriešiť pretrvávajúce zdravotné problémy, ako je napríklad pomalý metabolizmus.
William Davis napísal predslov k bestselleru Naservírujte si víťazstvo od Novaka Djokoviča, ktorému vyradenie pšenice zachránilo kariéru.
Autor: Mgr.
2013 Rok vydania
1. vydanie Poradie vydania
150 x 210 x 20 mm Rozmery
Paperback s lesklou obálkou Väzba
336 Počet strán
0,448 kg Hmotnosť
978-80-7462-309-7 ISBN
Velikost balení
1 kus
Značka
Knihy
zivot bez psenice

Život bez pšenice

12,50 EUR s DPH ZA TÝŽDEŇ

ks