Telové suflé Levandužové pole 125 ml

Telové suflé Levandužové pole 125 ml

Suchá a citlivá pokožka. Telové suflé je náhradou telového mlieka alebo krému, ale vyniká svojou konzistenciou - vyzerá ako pena alebo šľahačka, ale po nanesení sa zmení na olejovo-mliečny krém.
Vôňa levandule je jednoducho božská. Zmierňuje stres a podráždenosť, pomáha pri vyčerpaní a omladzuje pokožku. No kto by to nerobil.

Skladem

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Prírodné telové suflé poskytuje suchej pokožke hodvábne jemnú starostlivosť a chráni ju pred vysúšaním. Jedinečné zloženie s bambuckým a kakaovým maslom intenzívne hydratuje pokožku a stimuluje tvorbu nových aquaporínov - pokožke vlastných hydratačných kanálikov - ktoré zlepšujú cirkuláciu vody v pokožke. Okrem toho dodáva pokožke jemnosť a opojnú vôňu.
Pri výrobe tohto výrobku bola použitá maďarská levanduľa, ktorá pochádza z oblasti, kde rastú tie najkvalitnejšie levanduľové rastliny s najúčinnejšími silicami. Tieto rastliny sú známe po celom svete a môžu sa pochváliť vyššou kvalitou ako levanduľové výťažky alebo kvety z oblasti Provence.
OBSAH
(INCI) Theobroma Cacao, Butyrospermum Parkii, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Lavandula Augustifolia Flower Extract.
UPOZORNENIE
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Tento výrobok je určený len na vonkajšie použitie.
Velikost balení
125 ml
Značka
Soaphoria
Tělové suflé Levandulové pole 125 ml

Telové suflé Levandužové pole 125 ml

Můžete doplnit o