Sol de Ibiza opažovací krém SPF15 30 ml

Sol de Ibiza opažovací krém SPF15 30 ml

Certifikovaný minerálny opaľovací krém Sol de Ibiza je vyrobený zo 100 % prírodných zložiek a je ekologický.

SPF 15 s UV filtrom zloženým z oxidu zinočnatého pôsobí okamžite po nanesení.

Vďaka svojej konzistencii sa ľahko nanáša a je veľmi príjemný aj pod make-up. Vďaka rastlinným olejom z viniča, argánie tŕnistej a výťažku z nechtíka lekárskeho krém zjemňuje pokožku a udržiava ju hydratovanú.

DO 5 DNŮ

21,50 EUR s DPH

ks

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Vďaka minerálnemu filtru oxidu zinočnatého bez nanočastíc prirodzene odráža slnečné lúče od pokožky. Je odolný voči vode a účinne chráni pokožku pred UVA aj UVB žiarením ihneď po aplikácii.

Pri výbere akejkoľvek kozmetiky je dobré myslieť na to, čo si dávate na pleť. Pri opaľovacích krémoch je to potrebné dvojnásobne. Teplota na pokožke pri opaľovaní je vysoká a niektoré chemické zlúčeniny môžu byť skutočne toxické.

Toto 100 % prírodné olejové mlieko s vôňou esenciálnych olejov a výťažkov z kvetov pripravuje pokožku na slnko a chráni ju pred jeho škodlivými účinkami. Vďaka svojej konzistencii sa ľahko nanáša a je veľmi príjemná aj pod make-up. Za ochranou pred slnkom výrobkov Sol de Ibiza stojí prírodný filter oxid zinočnatý, ktorý na rozdiel od syntetických UV filtrov neprenáša lúče do tela, ale odráža ich od pokožky na základe zrkadlového efektu.
Vďaka svojmu absolútne čistému zloženiu je šetrný nielen k pokožke a celému organizmu, ale aj k prírode vrátane vzácnych, ale ohrozených koralových útesov. Obal výrobku je úplne bez plastov, a preto je šetrný k životnému prostrediu.
OBSAH
(INCI) Triglycerid kaprylový/kapricový, olej zo semien Vitis vinifera, oxid zinočnatý,kopolymér hydrogenovaného ricínového olejas kyselinou sebakovou, Glycine soja oil, Argania spinosa kernel oil, Calendula officinalis flower extract, Bisabolol, Glyceryl behenate/eicosadioate (glyceryl behenát/eikosadiát), jojobové estery (estery jojobového oleja), okoferol (tokoferol), beta-sitosterol (beta sitosterol), skvalén (skvalén), parfum (parfum) *, citral, limonén, geraniol, linalool, eugenol
UPOZORNENIE
  • Tento výrobok je určený len na vonkajšie použitie.
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste, ideálne pri teplote do 23 °C.
  • Trvanlivosť po otvorení je 12 mesiacov.
Čo v opaľovacích krémoch skutočne škodí našej pokožke? Chemické vonné látky (v INCI označené ako parfum), ropné deriváty (v INCI označené ako parafín, petrolát, petrolatum alebo paraffinum liquidum), parabény (v INCI označené ako metylparabén, etylparabén, propylparabén alebo butylparabén) a nanočastice (ktoré spôsobujú nežiaducu absorpciu do buniek a tkanív, kde môžu spôsobiť poškodenie).
Chemické opaľovacie prípravky nie sú dobré pre vodu ani pre prírodu.
Z nášho časopisu
Leto bez chémie
Velikost balení
30 ml
Značka
Sol de Ibiza
Sol de Ibiza Opalovací mléko SPF15 30 ml

Sol de Ibiza opažovací krém SPF15 30 ml

21,50 EUR s DPH DO 5 DNŮ

ks

Můžete doplnit o