Výživný krém na tvár Saffron Caress 50 ml

Výživný krém na tvár Saffron Caress 50 ml

Tento výživný krém na pleť s certifikátom Demeter vyrobený z produktov biodynamického poľnohospodárstva bol špeciálne vyvinutý na suchú a svrbiacu pokožku.
Šafran dokonale tonizuje a zjednocuje tón pleti. Výborne sa hodí na pleť s pigmentovými škvrnami.

Do týdne

73,80 EUR s DPH

ks

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Vďaka vysokému obsahu lipidov tento balzam nepretržite a dlhodobo vyživuje pokožku, posilňuje ju a obnovuje jej prirodzenú ochrannú funkciu.

kozmetika deiNikolai

Vďaka použitiu jedinečného zloženia prírodných zložiek z ekologického poľnohospodárstva, ktoré je už 20 rokov certifikované spoločnosťou Demeter, pomáhajú tieto výrobky obnoviť prirodzenú silu pleti, chrániť pokožku a pleť a zároveň chrániť životné prostredie vďaka svojmu prírodnému zloženiu a holistickému prístupu k pestovaniu potrebných surovín a ingrediencií, ako aj šetrnej výrobe a ekologickému baleniu kozmetických výrobkov.
Vinárska rodina Nikolaihof pochádza z Wachau, slnečného podunajského regiónu, kde už starí Rimania pred 2 000 rokmi založili svoje najlepšie vinice. Vysokokvalitné produkty sa tu vyrábajú už stáročia z kvalitných zdrojov a s láskou k prírode. Už viac ako 40 rokov je vinárstvo Nikolaihof jedným z prvých vinárstiev na svete, ktoré sa stotožnilo s antropozofickou filozofiou Dr. Rudolfa Steinera.
Vďaka certifikátu Demeter spĺňa táto kozmetika najprísnejšie podmienky v oblasti biodynamiky na celom svete a môže o sebe tvrdiť, že je priekopníkom v oblasti kvality a udržateľnosti. Biodynamické poľnohospodárstvo v spoločnosti Nikolaihof nemožno chápať ako spôsob výroby, ale ako komplexný spôsob života, ktorý sa odráža vo všetkých oblastiach. Hlavnou zásadou je, že do poľnohospodárstva sa má vkladať čo najviac úsilia a energie. Vyplýva to aj z toho, že do prirodzených prírodných procesov sa zasahuje minimálne.

HLAVNÉ ZLOŽKY A ICH ÚČINOK

  • Krém a maslo Ghee jemne hydratujú a vyživujú pokožku. Pôsobia proti tvorbe šupiniek.
  • Olej z hroznových jadierok ošetruje pokožku a podporuje jej regeneráciu.
  • Výťažok z lipového kvetu a šafran hydratujú a upokojujú pokožku.
ZÁRUKA
Neobsahuje palmový olej, ropné deriváty (parafíny), parabény, silikóny a pesticídy.
Tento výrobok získal najvyšší stupeň certifikácie Demeter.
AKO POUŽÍVAŤ
Pleťový krém aplikujte ráno a večer na vyčistenú pleť tváre a krku.
ZLOŽENIE
(INCI) Krém**, ghí**, hroznový alkohol**, extrakt z lipového kvetu**, olej z hroznových jadierok**, extrakt z repkového oleja, éterický olej z pelargónie*, éterický olej z medovky*, šafran**.
*prírodný
**biodynamický
UPOZORNENIE
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Len na vonkajšie použitie.
  • Krémy dôkladne uzavrite, aby sa zachovala rovnaká konzistencia krému.
  • Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C.
Značka
dieNikolai
Pleťový krém Šafránové pohlazení 50 ml

Výživný krém na tvár Saffron Caress 50 ml

73,80 EUR s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o