Lexikón zdravia (Martin Kolár)

Lexikón zdravia (Martin Kolár)

Praktický sprievodca liečbou bylinkami.

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Lexikón zdravia

Obsahuje viac ako 100 hesiel vrátane praktických prírodných postupov liečby alergií, autoimunitných ochorení, depresie, EB vírusu, kvasinkových infekcií, neplodnosti, nespavosti, obezity, potravinových alergií, únavového syndrómu a zápchy.
V prílohe Lexikónu zdravia nájdete aj základné výživové odporúčania, prehľad prírodných zdrojov vitamínov a minerálov a zoznam rizikových prídavných látok - tzv. éčok.

V knihe sú uvedené aj ďalšie informácie o potravinách, ktoré sa v nej nachádzajú: Bc. Martin Kolár *1971

Od začiatku 90. rokov 20. storočia pôsobí v oblasti prírodného liečiteľstva - naturopatie. Prednáša, publikuje odborné články a vyvíja prírodné elixíry z domácich bylín a imunostimulačných húb. Táto publikácia je súhrnom jeho dlhoročných skúseností s liečbou najčastejších zdravotných problémov prírodnými prostriedkami.

Úryvok z knihy

Ušné zvuky

Tinnitus môže byť spôsobený viacerými príčinami - mazovou zátkou v uchu, poškodením bubienka ... Najčastejšie je však spôsobený zlým prekrvením drobných ciev v hlave a vlastne nedostatočnosťou celého obehového aparátu. To má za následok napríklad poruchy pamäti, ale aj zlé prekrvenie končatín (studené ruky a nohy) a tiež zvýšené riziko náhlej mozgovej príhody a infarktu. Takmer ideálnym rastlinným liekom pre všetky tieto prípady je výťažok zo živej skameneliny stromu Ginkgo biloba. Výťažok z listov a plodov sa môže bezpečne podávať dlhodobo. Cievne ložiská pomôže rozpustiť ružovka, najlepšie vo forme extraktu.

Velikost balení
60 strán
Značka
Knihy
Lexikon zdraví

Lexikón zdravia (Martin Kolár)

Můžete doplnit o