Epivet 200 ml

Epivet 200 ml

Vďaka prírodným látkam nie je šampón dráždivý ani toxický, naopak, má upokojujúci účinok aj na veľmi citlivú pokožku.
Má neutrálne pH a jeho vôňa je príjemná pre ľudí aj zvieratá. Ďalšou výhodou sú protizápalové a repelentné účinky.
Vďaka nim odpudzuje kliešte, blchy, komáre a iné vonkajšie parazity až na 14 dní.
Repelentný účinok šampónu je spôsobený jablčným octom a najmä zmesou esenciálnych olejov z rozmarínu, tymiánu a ďalších zložiek, ktoré sa viažu na zvyškový tuk pokožky.
Obsahuje aj termálnu vodu z prameňa Podhájska. Okrem bežnej údržby srsti a repelentného účinku šampón pomôže aj zvieratám so zápalmi kože.

Do týdne

10,70 EUR s DPH

ks

Data vložená do tohoto formuláře jsou přísně důvěrná. Vyplněním a%nbsp%odesláním souhlasíte se zpracováním vložených údajů.
%nbsp%
V rámci nového nařízení EU - GDPR nám poskytujete citlivé informace o%nbsp%vašem zdravotním stavu, což vyžaduje váš vědomý souhlas se zpracováním těchto údajů.
%nbsp%
Abyste věděli s%nbsp%čím souhlasíte, zde je popis jak takové zpracování u%nbsp%nás probíhá. Formulář přijde na email Mgr. Jany Kubíčkové. Tam je do doby, než na něj odpoví a%nbsp%ihned poté je vymazán. Vzhledem k%nbsp%tomu, že odpovídá z%nbsp%emailu, zůstává viset v%nbsp%odeslané poště. Na vaši žádost jej odtamtud můžeme kdykoliv vymazat. Automaticky to však neděláme. Doručená data jsou nějakou dobu také v%nbsp%systému eshopu, odkud jsou pravidelně vymazávána - automaticky. Nemáme jakýkoliv zájem tyto informace schraňovat.
Více o%nbsp%ochraně osobních údajů na tomto eshopu najdete ZDE.
%nbsp%
Pokud se vám po přečtení všech těchto nutných formalit nepřitížilo, pošlete nám váš dotaz.%nbsp%
%nbsp%
Dříve jsme dotazy a%nbsp%odpovědi po souhlasu zveřejňovali, aby byli přístupné i%nbsp%ostatním (dost často se opakují). To však již dělat nemůžeme. To ale nevadí, to nejdůležitější tam již je z%nbsp%dob před GDPR.%nbsp%
 *
 *
 *
Další souhlasy či nesouhlasy
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Hneď po umytí je srsť hrubá. Do výstavnej kondície sa dostane až na druhý deň. Neničí vonkajšie parazity, iba zabraňuje ich invázii po dobu 14 dní. Ak sa šampón dostane do očí, treba ho vypláchnuť, hoci nemá okamžitý dráždivý účinok. Epivet nepení ako bežný šampón.
POUŽITIE
  • Na bežnú údržbu srsti. Vytvára zamatový lesk a posilňuje srsť.
  • Pre citlivú a podráždenú pokožku.
  • Pri zápaloch kože.
  • Pri extrémnej záťaži spôsobenej krv sajúcim hmyzom - najmä pri nájazdoch komárov.
  • Repelent proti invázii kliešťov, bĺch, vší, všiam a štetcom.
POSTUP POUŽITIA
Naneste trochu šampónu na mokrú srsť a dobre ho votrite.
Nechajte pôsobiť približne dve minúty a potom dôkladne opláchnite vodou.
Ak šampón dostatočne nepení, srsť je príliš mastná. V takom prípade celý postup zopakujte ešte raz.
Šampón sa musí zo srsti dobre opláchnuť.
ZLOŽENIE
Aqua, Decyl Glucoside, Apple Cider Ocet (kyselina octová), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Extractum Herbarum (extrakt z Pulmonaria Officinalis, extrakt z kvetov Rosa Centifolia, extrakt z kôry Cinchona Calisaya, extrakt z plodov Sophora Japonica, extrakt z Verbascum Thapsus, extrakt z koreňa Zingiber Officinale, extrakt z Cetraria Islandica, extrakt z kvetov Tussilago Farfara, extrakt z Galeopsis Segetum, extrakt z koreňa Glycyrrhiza Glabra, Hyssopus Officinalis Herb Extract, Thymus Vulgaris Extract, Aralia Cordata Extract, Curcuma Longa Root Extract, Equisetum Arvense Extract, Origanum Vulgare Extract, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Tropaeolum Majus Seed Extract, Althaea Rosea Flower Extract), parfum, xylitol, xantánová guma, celulózová guma, hydroxyetylmočovina, geraniol, D-limonén, linalool, citronellol, extrakt z Rosmarini (cineol, gáfor, pinén, limonén), quaternium-15.
UPOZORNENIE
  • Odporúča sa spotrebovať do troch mesiacov po otvorení.
  • Výrobok skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10-25 °C a chráňte pred mrazom.
  • Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na škatuli a etikete.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí!
Velikost balení
200 ml
Značka
ENERGY
Epivet

Epivet 200 ml

10,70 EUR s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o