Čakrové telové sviečky HOXI 7 ks v plátennej taške

Čakrové telové sviečky HOXI 7 ks v plátennej taške

Ručne vyrábané kónické sviečky HOXI vo farbách čakier.
V 1 balení je 7 čakrových sviečok, príbalový leták. Všetko je zabalené v plátennom vrecku, ktoré je vhodné nielen na skladovanie sviečok a je samozrejme pohodlnejšie ako plastové vrecká. Zároveň je toto balenie aj vhodným darčekom.

Do týdne

14,50 EUR s DPH

ks

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Kónický tvar sviečok na telo a optimalizovaná dĺžka (23-25 cm) pre lepší liečebný a harmonizačný účinok. Čakrové telové sviečky HOXI sú zásadne vyrábané ručne z kozmetického parafínu a 100 % bavlneného plátna.
HOXI-cakrove-svice-01

Popis jednotlivých čakier

1. Koreňová čakra - Muladhara (Muladara ) - sa nachádza na polceste medzi konečníkom a mieškom alebo na zadnej strane krčka maternice. Má červenú (karmínovú) farbu a ovplyvňujú ju vône cédru a klinčekov. Spája sa so zemou, jej energiou a činnosťami súvisiacimi so zemou. Môže to byť poľnohospodárstvo, ale napríklad aj činnosti nazývané konzum. Spája sa s prežívaním najzákladnejších aspektov existencie, ako je potreba jesť, piť, byť v bezpečí alebo v teple. Zablokovaná prvá čakra spôsobuje, že človek má málo sily - fyzickej, duchovnej a duševnej.
2. Sakrálna čakra - Swadhisthana (Swadishthana ) - jej zadný aspekt je na dolnom konci chrbtice, predný aspekt nad lonovou kosťou (stred krížovej kosti). Farba je oranžová a ovplyvňujú ju vône ylang-ylang, santalového dreva. Niekedy sa označuje ako sexuálna čakra. Má na starosti emócie, medziľudské vzťahy, sexuálnu energiu a tvorivé sily. Blokáda tejto čakry spôsobuje sexuálny chlad a potláčanie emócií, ale platí to aj naopak, potláčanie emócií túto čakru zablokuje.
3. Solárnoplexusová čakra - Manipura - Zadný aspekt tejto čakry sa nachádza na úrovni slnečného pletenca na vnútornej strane chrbtice, priamo za slnečným pletencom; predný aspekt leží na slnečnom pletenci. Farba tejto čakry je žltá až zlatožltá a jej vône sú levanduľa, rozmarín, bergamot. Je sídlom vôle osobnosti a má na starosti aj citové väzby a duševné procesy. Zablokovanie vedie k pocitom straty odvahy, porážky, straty slobodnej vôle a k vytváraniu falošných predstáv a negatívnych myšlienkových konštrukcií.
4. Srdcová čakra - Anahata (Anaata ) - jej zadný aspekt sa nachádza na strane chrbtice priamo za stredom hrudníka, predný oproti srdcu. Farba je zelená (ružová a zlatá) a vôňa je ružový olej. Je to čakra lásky a vzťahov. Týka sa vzťahov k sebe samému, k iným ľuďom, ako aj k svetu. Jej zablokovanie spôsobuje neschopnosť vyžarovať lásku, ale aj prijímať ju.
5. Hrdlová čakra - Višuddha (Višuda ) - centrum komunikácie. Jej zadná časť leží na rozhraní chrbtice a predĺženej miechy, v krčnom pletenci hneď za krčnou jamkou, predná sa nachádza pri kostrči. Jeho farba je svetlomodrá (strieborná, zelenomodrá) a vône, ktoré ho ovplyvňujú - šalvia, eukalyptus. Hrdlová čakra má na starosti komunikáciu a prejavenie vôle v živote. Zablokovanie vedie k neschopnosti vyjadriť sa - poruchy reči a prázdne myšlienky.
6. Čelná čakra - Adžna (Ajna ) - jej predný aspekt - na čele medzi obočím, zadný oproti na temene hlavy (tretie oko). Farba je indigovo modrá (žltá, fialová) a vôňa je mäta pieporná a jazmín. Táto čakra sa spája s intuíciou a duchovnými silami jedinca. Nedostatočná funkcia potom vedie k prízemným myšlienkam a odmietaniu duchovného a ezoterického.
7. Temná čakra - Sahasrára - sa nachádza na vrchole hlavy (ako koruna) a smeruje nahor. Farba - fialová, biela, zlatá, ultrafialová. Vône tejto čakry sú kadidlo a lotos. Úlohou siedmej čakry je prijímať energiu z vesmíru. Je sídlom božskej dokonalosti v človeku. Do harmónie sa dostáva vtedy, keď sú všetky ostatné čakry harmonické.
Velikost balení
7 sviečok
Značka
HOXI
HOXI cakrove svice

Čakrové telové sviečky HOXI 7 ks v plátennej taške

14,50 EUR s DPH Do týdne

ks

Můžete doplnit o