WELEDA Prírodne čistá S.O.S liečba škvŕn 10 ml

WELEDA Prírodne čistá S.O.S liečba škvŕn 10 ml

Prirodzene čistá lokálna starostlivosť S.O.S. viditeľne znižuje množstvo pupienkov a komedónov.

Nočné "natieranie pupienkov" znižuje začervenanie a upokojuje pokožku.

Ľahká starostlivosť bez obsahu oleja znižuje riziko vzniku ďalších nedokonalostí a zároveň má príjemný chladivý účinok na podráždenú pleť.

- 10,00 %

13,30 EUR 11,97 EUR s DPH

Chci pohlídat dostupnost
Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Zloženie s výťažkami z vŕbovej kôry, sladkého drievka a virginskej plazivej vody má prirodzený antibakteriálny účinok bez vysušovania pokožky.

Kľúčové zložky

Výťažok z kôry vŕby bielej (Salix Alba/Daphnoides/Fragilis/Purpurea Bark Extract)
Výťažok z kôry vŕby obsahuje okrem iného salicín a polyfenoly. Extrakt z vŕbovej kôry má antimikrobiálne a zmäkčujúce vlastnosti.
POUŽÍVAJTE
Naneste tenkú vrstvu gélu priamo na pupienok a nechajte zaschnúť. Aplikáciu opakujte podľa potreby. Vhodné aj pod make-up.
ZLOŽENIE
(INCI) Aqua, Alcohol, Glycerin, Xanthan gum, Glyceryl Caprylate, Sulfur, Salix Alba/Daphnoides/Fragilis/Purpurea Bark Extract,Glycyrrhiza Glabra (sladké drievko), Hamamelis Virginiana (vilín) voda, karagénan, kyselina citrónová, vôňa*, limonén*, linalool*, geraniol*
*z prírodných esenciálnych olejov
NATURE, UEBT

Prírodná kozmetika nie je vždy prírodná kozmetika. NATRUE je prvá medzinárodne uznávaná značka kvality pre organickú a prírodnú kozmetiku. Všetky výrobky so značkou NATRUE zaručujú najvyššie štandardy.

UEBT je neziskové združenie, ktoré podporuje a overuje záväzok spoločnosti k etickému získavaniu surovín. UEBT stanovuje celosvetovo uznávaný štandard pre etické získavanie surovín.

UPOZORNENIE
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Len na vonkajšie použitie.
Velikost balení
10 ml
Značka
WELEDA
SOS-spot-treatment-weleda

WELEDA Prírodne čistá S.O.S liečba škvŕn 10 ml