Sprchová pena WOMAN 255 ml

Sprchová pena WOMAN 255 ml

Pena na každodenné sprchovanie, ktorá prináša intenzívny voňavý zážitok.
Sprchová pena je plnohodnotnou náhradou sprchových gélov. Možno ju použiť aj ako penu do kúpeľa.
Je vhodná pre všetky typy pokožky.
Prírodné zloženie nedráždi pokožku a obsiahnuté organické oleje pokožku vyživujú, zjemňujú a ošetrujú.
A tá vôňa :-) Afrodiziakum.

Údaje zadané v tomto formulári sú prísne dôverné. Jeho vyplnením a odoslaním súhlasíte so spracovaním zadaných údajov.
Podľa nového nariadenia EÚ - GDPR nám poskytujete citlivé informácie o svojom zdravotnom stave, čo si vyžaduje váš informovaný súhlas so spracovaním týchto údajov.
Aby ste vedeli, s čím súhlasíte, uvádzame opis spôsobu, akým takéto spracovanie vykonávame. Formulár vám príde e-mailom na adresu Mgr. Jana Kubíčková. Tam sa nachádza dovtedy, kým naň neodpovie a hneď potom sa vymaže. Keďže odpovedá z emailu, zostáva visieť v odoslanej pošte. Na vašu žiadosť ho odtiaľ môžeme kedykoľvek vymazať. Nerobíme to však automaticky. Doručená pošta je tiež nejaký čas v systéme eshopu, odkiaľ sa pravidelne vymazáva - automaticky. Nemáme záujem tieto informácie uchovávať.
Viac informácií o ochrane údajov na tomto e-shope nájdete TU.
Ak ani po prečítaní všetkých týchto potrebných formalít nie ste spokojní, pošlite nám svoju otázku.
Predtým sme otázky a odpovede po súhlase zverejnili, aby boli prístupné aj ostatným (opakujú sa dosť často). Toto však už nemôžeme robiť. To však nevadí, najdôležitejšie veci sú tu už z čias pred nariadením GDPR.
 *
 *
 *
Iné súhlasy alebo nezhody
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Popis

Prírodné zložky v kombinácii s jedinečnou konzistenciou predstavujú jedinečnú alternatívu ku klasickému sprchovému gélu.
Jemné čistiace tenzidy rastlinného pôvodu účinne, ale šetrne odstraňujú nečistoty z povrchu pokožky bez narušenia jej prirodzeného ochranného filmu.
Pridané oleje, ako sú hroznové semienka, borák, mandle a kokos, vyživujú pokožku a pomáhajú predchádzať jej vysušovaniu.
O zmyselný zážitok sa starajú aj starostlivo vybrané vonné kompozície zložené výlučne z prírodných esenciálnych olejov. Táto nezameniteľná afrodiziakálna vonná kompozícia je ideálna pre každú ženu.
Jedinečná sprchová pena v balení z ekologického skla je ideálnou voľbou aj v prípade, že hľadáte malý darček, ktorý zaručene poteší vaše priateľky :)
POUŽITIE
Používajte ako bežné sprchové gély.
Pena je vhodná aj do kúpeľa, dajte trochu pod tečúcu horúcu vodu a vytvorí vo vani bohatú penu.
Hodnota pH: 5,5.
Pena je v balení tuhšia a pri kontakte s vlhkou pokožkou sa mení na jemnú krémovú čistiacu emulziu.
ZLOŽENIE
Glycerín (glycerín rastlinného pôvodu) *, Aqua (voda), Sorbitol (zvlhčovadlo, alkoholický cukor rastlinného pôvodu), Sodium Cocoyl (tenzid rastlinného pôvodu) *, Disodium Lauryl Sulfosuccinate (tenzid), Vitis Vinifera Oil (olej zGrape Seed Oil (olej z hroznových jadierok) *, Borago Officinalis Seed Oil (borákový olej) *, Cocos nucifera Oil (kokosový olej) *, Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej zo sladkých mandlí) *, Sodium Chloride (kuchynská soľ),Cucumis Melo Fruit Extract (extrakt zo žltej uhorky) *, Rubus Idaeus Fruit Extract (extrakt z ostružiny maliny) *, Jasminum Officinale Extract (extrakt z jazmínu) *, Pyrus Malus Flower Extract (extrakt z jablone) *, Vanilla Planifolia Fruit Extract (extrakt z vanilky) *, Iris Florentina Flower Extract (kvet kosatca florentského) *, Ethylhexylglycerin (konzervačná látka), Citric Acid (kyselina citrónová) *, Stearic Acid (kyselina stearová) *, Bixa Orellana Seed Extract (prášok annata), ** Citronellol, ** Limonene, ** Linalool
* Certifikovaná organická zložka
** Kombinácia 100 % čistých esenciálnych olejov destilovaných parou a prírodných vonných látok
UPOZORNENIE
  • Len na vonkajšie použitie.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
Velikost balení
255 ml
Značka
Soaphoria
sprch-pena-zena-soaphoria

Sprchová pena WOMAN 255 ml